7 Nisan 2017 Cuma

Sevgili Günlük ♡

Merhabaa! 
Hayırlı cumalar~

Bugün nasıl olduysa erkenden uyandım:) Hatta kendime inanamadım ama egzersiz bile yaptım. Her sabah uygulamaya çalışacağım artık:) Bir Kore günü etkinliğinde egzersiz yaptırmışlardı bize. Kore'nin ulusal egzersiziymiş. O zamanlar, bunu her sabah yaparım ya demiştim ama tabii ki yapmamıştım:) Bugün yaptım ama, hem eğlenceli de:) Durun size de göstereyim videosu aşağıda:)


Ne zamandır Gülçinlerle bir ev oturması yapalım diyorduk ama kısmet olmamıştı bir türlü. Bugün görüşebildik sonunda:) Hem de annesinin doğum günüymüş birlikte de küçük bir kutlama yapmış olduk 
Annemle küçük bir hediye götürmüştük, lavanta kesesi:) O da doğum günü hediyesi olmuş oldu:)

Şu meyve kanepelerini görünce aklıma küçüklüğümüz geldi yine. Çeşit çeşit kanepeler yapardı Gülçin onlara kalmaya falan gittiğimde. Ben de çok şaşırırdım nerden aklına geliyor da yapıyor böyle şeyler diye. O zamandan belliymiş hamarat olacağı demek:)) Hatta ondan görüp ben de yapardım. Şimdi de bir şey değişmedi, birbirimizden görüp görüp yapıyoruz her şeyi:)) 

Bu arada Gülçin, sizde de aklıma geldi de unuttum söylemeyi, hatırlıyor musun gecenin bir vakti bizde kanepe yapmaya çalışırken gülmekten hiçbir şey yapamadığımız günü? :)) 2004 senesiydi galiba. O günü ne zaman hatırlasam aklıma Bayhan'ın Popstar'da elendiği gelir bir de. Bunun konuyla alakası yok ama aklımda yer etmiş işte o gün bu şekilde:))

Bu arada sade Türk kahvesini benim gibi çok fazla içemeyenler müjde!:)) Hafif bir kahve yaptı bugün Gülçin. Tuğba Kuruyemiş'ten almışlar. Mirvari kahvesi. O kadar güzel ki tadı! Alacağım en kısa zamanda ben de :) Eğer normal Türk kahvesi sert geliyorsa kesinlikle denemelisiniz siz de:)
Akşam güneşinin güzelliğinde kahvemizi de içtik 

Sizlerin de haftası güzel geçmiştir umarım:) Hafta sonu da yağmur geliyormuş Ankara'ya. Aman diyeyim modumuz düşmesin ♡  

Yukarıdaki lavanta kesesinin yapımını anlattığım yazım:) → Kadife Kumaştan Lavanta Kesesi Yapımı 


8 yorum:

 1. Şu Koreli egzersizi ben de deneyim bakalım onda istikrarlı olabilir miyim :)
  Ay o günü hatırlıyorum gece boyunca gülmekten bi şey yapamamıştık, şimdi de nasıl güldüm yine :))) Bayhan elenmişti o gün, bizde derin iz bırakmış ben de hatırladım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dene dene👍 Hem de karne günüydü😁 Nasıl iz bırakmışsa gün, her şeyi hatırlıyoruz😁

   Sil
 2. Böyle yıllarca süren güzel arkadaşlıkların olması ne kadar güzel... Bir araya gelince hatırlanacak, konuşulacak çok anı oluyor böylece. Arkadaşlığınız hiç bitmesin inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallahh:) Çok teşekkürler♡♡

   Sil
 3. Kore egzersizi çok eğlenceli görünüyor ben de denerim inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evett hem eğlenceli hem de basit görünse de etkili:))

   Sil
 4. egzersizi ilk denediğimde Ankara üniversitesinde bende bundan sonra yaparım demiştim.Tamamen aklımdan çıkmış. Hatırlamış oldum umarım bir yerden başlarım :)

  YanıtlaSil